KULLAMETSA  KÜLA
Eesti English Русский
Menüü
Otsi

Teenused

Teenusepaketid Kullametsa seltsimajas.
 

Stressist vabaks! 

 
Grupi suurus: 6 – 12 inimest.
Kestvus: üks ööpäev
Hind: 63,00 eurot inimene.
Hind sisaldab: majutust, vibulaskmist (vibulaskmise väljaõpe, varustus kõigile ja 14 laskmismärgiga viburaja läbimine, kokku umbes 3 tundi), pool tundi massazi kõigile, lõunasöögiks suppi, kooki ja jooke, õhtusöögiks praadi, salatit, magustoitu ja jooke ning hommikusöögiks putru, võileibu, müslit või helbeid ja jooke. Õhtusöögiks võib valida ka grillimise või tellida lisaks külmlaua. Samal ajal kui massaazi tehakse, saavad teised soovi korral mänge mängida (lauatennis, karoona, noolemäng ja lauamängud).
Paketi hind koosneb: majutus 10, ruumide rent 5, vibulaskmine 24, massaaz 8, lõunasöök 4, õhtusöök 8, hommikusöök 4 eurot.

 
 

Firmaga sportima!
 
Grupi suurus: 20 – 100 inimest.
Kestvus: 5 - 6 tundi.
Hind: 24,00 eurot inimene.
Hind sisaldab: saabumisel kooki, kohvi, teed ja morssi, vibulaskmise väljaõpet ja vibulaskmist platsil kuni 2 tundi, noolemängu ja täpsusvisete võistlust, õhupüssidest laskmist, võistluste lõpetamisel praadi, salatit, magustoitu, kohvi, teed ja morssi.  
Paketi hind koosneb: kook ja kohv 4, vibulaskmine ja muu sport 12, toit 8.
Kokkuleppel võimalik juurde tellida õhtusöök ja majutus.
 

Päevane seminar
 

Grupi suurus: 10 – 100 inimest
Kestvus: üks päev (nii kaua kui seminariks soovitakse)
Hind: 22 eurot inimene.
Hind sisaldab: seminariks ruumide ja projektori renti, kogu seminari ajal mineraalvett, kohvi, teed ja kooke, seminari lõpul praadi, magustoitu ja jooke.
Paketi hind koosneb: ruumide, projektori ja ekraani rent 10, kook ja joogid 4, lõunasöök 8 eurot.
Pikema seminari korral saab tellida lisaks õhtusöögi ja majutuse. Õhtusöögi hind vastavalt menüüle. Majutus 10 eurot inimene.

 
Seminar koos vibulaskmisega.
 
Grupi suurus: 10 – 16 inimest
Kestvus: üks ööpäev
Hind: 64,00 eurot inimene
Hind sisaldab: seminari ruumide, projektori ja ekraani renti, kogu seminari ajal jooke ja kooke, lõunasöögiks suppi ja pirukat, õhtu eel vibulaskmist (kõigile varustus, väljaõpe ja vibulaskmine 14 märgiga rajal umbes 3 tundi), õhtusöögiks praadi, magustoitu või torti ja jooke, majutust ja hommikusöögiks putru, võileibu, müslit või helbeid ja jooke.
Paketi hind koosneb: ruumide rent 10, joogid ja koogid 4, supp, jook ja  2 pirukat 4, vibulaskmine 24, õhtusöök 8, majutus 10, hommikusöök 4 eurot.
Soovi korral võib õhtusöögiks juurde tellida külmlaua või valida grillimise.
 
Kõik paketid on aastaringsed. Kullametsa seltsimajas on toitlustamiseks saal kuni 100-le inimesele. Majutuseks on 16 kohta. Telkimiskohti on palju. Lemmikloomade kaasavõtmine on lubatud. Samas saab jätta koera ka valve alla Pontu pansionaati. Vaata lisaks
www.hot.ee/pontup


Aadress: Kullametsa küla, Kullamaa vald, 90713, Läänemaa, E-mail: info@kullametsa.ee,
Koduleht: www.kullametsa.ee


Koduleht Elitec'st